Резултати от конкурс за есе и рисунка на тема: „Мисия Будител“, организиран от Областна администрация на Софийска област по случай Деня на народните будители – 2018 г.

Резултати от конкурс за есе и рисунка на тема: „Мисия Будител“, организиран от Областна администрация на Софийска област по случай Деня на народните будители – 2018 г.

Рисунка на тема „Мисия Будител“ – отличени:

Николай Банчев – 2 клас – ОУ „Никола Вапцаров“ – гр. Ботевград

Тереза Якимова – 3 клас – ОУ „Никола Вапцаров“ – гр. Ботевград

Радостин Алипиев –  8 г – ОУ „Никола Вапцаров“ – гр. Ботевград

Адрияна Братанова – 2 клас – ОУ „Никола Вапцаров“ – гр. Ботевград

Росита Иванова – 3 клас – ОУ „Никола Вапцаров“ – гр. Ботевград

Иван Колев – 4 клас – ОУ „Никола Вапцаров“ – гр. Ботевград

Валентин Георгиев – 2 клас – Второ ОУ „ Васил Левски“ – гр. Костинброд

Светла Георгиева – 4 клас – СУ „Христо Ясенов“ – гр. Етрополе“

Божидарка Василева – 4 клас – СУ „Христо Ясенов“ – гр. Етрополе

Симона Лазарова – 4 клас – СУ „Христо Ясенов“ – гр. Етрополе

Велина Григорова – 4 клас – СУ „Христо Ясенов“ – гр. Етрополе

Радослав Стоилов – 4 клас – СУ „Христо Ясенов“ – гр. Етрополе

Крис Караджинов – 3 клас – НУ „Станислав Доспевски“ – гр. Самоков

Калоян Игнев – 2 клас – НУ „Станислав Доспевски“ – гр. Самоков

Елена Варошкина – 2 клас – НУ „Станислав Доспевски“ – гр. Самоков

Виктория Крушарска – 2 клас – НУ „Станислав Доспевски“ – гр. Самоков

Есе на тема „Мисия Будител“:

Категория 5-7 клас

  1. Йоанна Кацарова – 7 клас – ОУ „Константин Костенечки“ – с. Костенец

Лилия Даниелова Запрянова – 7 клас – ОУ „Димчо Дебелянов“ – гр. Ихтиман

  1. Розмари Илиева – Второ основно училище „Васил Левски“ – гр. Костинброд
  2. Йоанна Банчева – ОУ „Константин Костенечки“ – с. Костенец

Категория 8-11 клас

  1. Виктория Кирилова Петрова – 9 клас – ПГ „Велизар Пеев“ – Своге
  2. Георги Котев – 11 клас – Гимназия „Св. СВ. Кирил и Методий“ – Димитровград – Сърбия
  3. Ева Пламенова Евлогиева – 9 клас СУ „Христо Ботев“ – Драгоман

Специално отличие на областния управител:

Надя Николов –  5 клас – ОУ „Христо Ботев“ – Димитровград

Награда за училище за достойно представяне:

СУ „Христо Ясенов“ – гр. Етрополе – за рисунка

ПГ „Велизар Пеев“ – гр. Своге – за есе

Наградите ще бъдат връчени на 5 ноември 2018 г. от 14.00 часа в Залата на областната администрация на Софийска област – ет. 5, гр. София, бул. „Витоша“ 6  от областния управител Илиан Тодоров.