Резултати от конкурса за есе и рисунка „Мисия Будител“ – 2019 г., организиран от областна администрация на Софийска област

Резултати от конкурса за есе и рисунка „Мисия Будител“ – 2019 г.

Отличени в конкурса за рисунка – 1-4 клас

  1. Ивайло Живков – 1 клас – „Христо Ясенов“ – Етрополе
  2. Стефан Станов – 1 клас – „Христо Ясенов“ – Етрополе
  3. Максимилиан Василев – 1 клас – „Христо Ясенов“ – Етрополе
  4. Мария Генчева – 1 клас – „Христо Ясенов“ – Етрополе
  5. Мария Димитрова – 2 клас – „Христо Ясенов“ – Етрополе
  6. Константин Василев – 3 клас – „Христо Ясенов“ – Етрополе
  7. Ивалена Цветанова – 3 клас – ОУ „Христо Ботев“ – Етрополе
  8. Клаудия Симеонова – ОУ „Васил Левски“ – с. Видраре
  9. Теодор Данков – 3 клас – ОУ „Св.Св. Кирил и Методий“ – Челопеч
  10. Стела Трифонова – 2 клас – ОУ „Св.Св. Кирил и Методий“ – Челопеч
  11. Радина Питекова – 3 клас – ОУ „Св.Св. Кирил и Методий“ – Челопеч
  12. Вълчин Вълчинов – 1 клас – ОУ „Св.Св. Кирил и Методий“ – Челопеч
  13. Никол Петрова – 2 клас – ОУ „Св.Св. Кирил и Методий“ – Челопеч
  14. Василена Маркова – 4 клас – ОУ „Св.Св. Кирил и Методий“ – Челопеч
  15. Кристина Първанова – 3 клас – СУ „Христо Ботев“ – Драгоман
  16. Георги Божилов – 4 клас – СУ „Христо Ботев“ – Драгоман
  17. Диана Николова – 4 клас – СУ „Христо Ботев“ – Драгоман
  18. Весела Емилова – 4 клас – СУ „Христо Ботев“ – Драгоман
  19. Борислава Василева – 3 клас – СУ „Христо Ботев“ – Драгоман
  20. Даниел Виденов – гимназия „Св.Св. Кирил и Методий“ – Димитровград, Сърбия
  21. Урош Тасев – гимназия „Св.Св. Кирил и Методий“ – Димитровград, Сърбия

 

Наградени в категорията есе на тема „Мисия Будител“:

Категория 5-7 клас

  1. Диана Иванова – 6 клас – ОУ „Никола Вапцаров“ – Ботевград
  2.  

Александра Цветкова – 6 клас, Тоника Цветанова – 6 клас, Цветомира Петкова – 6 клас – ОУ „Христо Ботев“ – Етрополе – за начина, по който са разработили темата за будителите в своя роден край

Цветелина Момчилова – 7 клас – СУ „Христо Ботев“ – Драгоман

  1. Дарина Велчева – 7 клас – ОУ „Св.Св. Кирил и Методий“ – Челопеч

 

Категория 8-12 клас

  1. Александра Александрова – 12 клас – СУ „Христо Ботев“ – Драгоман
  2. Николета Гошова – 8 клас – ТПГ „Стамен Панчев“ – Ботевград
  3. Пламена Евлогиева – 11 клас – СУ „Христо Ботев“ – Драгоман

 

С плакет на областния управител за активно участие в конкурса са отличени:

СУ „Христо Ботев“ – гр. Драгоман – за участието им в конкурса за есета и рисунки

СУ „Христо Ясенов“ – гр. Етрополе – за участието им в конкурса за рисунка

ОУ „Св.Св. Кирил и Методий“ – Челопеч – за участието им в конкурса за рисунка