Класиране „Мисия Будител“ 2020

Резултати от конкурса за рисунка и есе „Мисия Будител” – 2020, организиран от Областна администрация на Софийска област.
Поради големият брой отлични есета, отговарящи на изискванията, не е извършено класиране на първо, второ и трето място в отделните категории. Отличени са най-добрите есета, написани от учениците 5-11 клас. Всички автори ще получат награда и грамота на областния управител за отличното си представяне в конкурса.

Отличени в конкурса за есе „Мисия Будител” – 2020 – /по азбучен ред/

1. Александър Дурев – 6 клас – ОУ „Св.Св. Кирил и Методий” – гр. Ботевград
2. Анастасия Николов – 8 клас – ОУ „Христо Ботев” – гр. Димитровград – Република Сърбия
3. Борислава Великова – 7 клас – ОУ „Св.Св. Кирил и Методий” – гр. Ботевград
4. Диана Владиславова Иванова – 7 клас – ОУ „Никола Йонков Вапцаров” – гр. Ботевград
5. Димитър Светославов Иванов – 5 клас – Първо ОУ „Васил Левски” – гр. Костинброд
6. Иванина Иванова – 11 клас – ППМГ „Акад.Проф. д-р Асен Златаров” – гр. Ботевград
7. Ивона Тодоров – 7 клас – ОУ „Христо Ботев” – гр. Димитровград – Република Сърбия
8. Йоана Йорданова – 7 клас – Първо ОУ „Васил Левски” – гр. Костинброд
9. Надя Николов – 7 клас – ОУ „Христо Ботев” – гр. Димитровград – Република Сърбия
10. Мартин Росенов Иванов – 6 клас – СУ „Христо Ясенов” – гр. Етрополе
11. Никола Ивов – 5 клас – Първо ОУ „Васил Левски” – гр. Костинброд
12. Персиана Михаелова Цанкова – 8 клас ПГ „Константин Фотинов”- гр. Самоков
13. Тереза Красимирова Георгиева – 6 клас – ОУ „Отец Паисий” – с. Врачеш
14. Тонислав Владимиров Тониев – 7 клас – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” – гр. Ботевград
15. Цветан Николов – 7 клас – ОУ „Св.Св. Кирил и Методий” – гр. Ботевград
16. Яна Борисов – 7 клас – ОУ „Христо Ботев” – гр. Димитровград – Република Сърбия
17. Яница Божидарова – 5 клас – Първо ОУ „Васил Левски” – гр. Костинброд
Отличени в конкурса за рисунка „Мисия Будител” – 2020 – /по азбучен ред/
1. Аллисан Теодорова Кръстева– 1 клас – ОУ „Св.Св. Кирил и Методий” – гр. Ботевград
2. Валентин Василев и Слави Иванов – 2 клас – ОУ „Неофит Рилски” – гр. Самоков
3. Валентин Крумов Георгиев – 4 клас – Второ ОУ „Васил Левски” – гр. Костинброд
4. Васил Стоянов Димитров – 4 клас – СУ „Христо Ясенов” – гр. Етрополе
5. Георги Георгиев Георгиев – 1 клас – СУ „Христо Ясенов” – гр. Етрополе
6. Дария Василева Цветкова – 2 клас – СУ „Христо Ясенов” – гр. Етрополе
7. Дария Радославова Цветанова – 4 клас – ЦПЛР-ОДК – гр. Ихтиман
8. Доротея Димитрова Низамова – 3 клас – ОУ „Васил Левски” – гр. Правец
9. Иван Диков – 2 клас – ОУ „Св.Св. Кирил и Методий” – гр. Ботевград
10. Карина Веселинова Георгиева – 1 клас – ЦПЛР-ОДК – гр. Ихтиман
11. Максим Рангелов – 2 клас ОУ „Христо Ботев” – гр. Димитровград – Република Сърбия
12. Мария Димитрова – 2 клас – ОУ „Св.Св. Кирил и Методий” – гр. Ботевград
13. Марти Ценов – 1 клас – Първо ОУ „Васил Левски” – гр. Костинброд
14. Нели Ивова Зоранова – 3 клас – ОУ „Неофит Рилски” – гр. Самоков
15. Николета Емилова Георгиева – 3 клас – НУ „Тодор Г. Влайков” – гр. Пирдоп
16. Петър Петров Иванов – 3 клас – СУ „Христо Ботев” – гр. Драгоман
17. Радославка Нейденова – 4 клас – ОУ „Васил Левски” –– гр. Правец
18. София Сингос – 4 клас – Първо ОУ „Васил Левски” – гр. Костинброд
19. Тодор Артинов Тодоров – 3 клас – ОУ „Неофит Рилски” – гр. Самоков

За отлично представяне в конкурса „Мисия Будител” – 2020 с приз и грамота на областния управител се удостояват следните училища:
1. ОУ „Отец Паисий” – с. Врачеш
2. ОУ „Св.Св. Кирил и Методий” – гр. Ботевград
3. ОУ „Христо Ботев” – гр. Димитровград – Република Сърбия
4. Първо ОУ „Васил Левски” – гр. Костинброд
5. СУ „Христо Ясенов” – гр. Етрополе
6. ОУ „Неофит Рилски” – гр. Самоков
7. Второ ОУ „Васил Левски” – гр. Костинброд
8. СУ „Христо Ботев” – гр. Драгоман
9. ОУ „Васил Левски” – гр. Правец
10. ЦПЛР-ОДК – гр. Ихтиман
11. НУ „Тодор Г. Влайков” – гр. Пирдоп
Заради въведените противоепидемични мерки във връзка със заразата COVID-19, тази година няма да има официална церемония по връчване на наградите в Областна администрация на Софийска област на победителите в конкурса. Отличените ще бъдат информирани допълнително как ще получат своите награди.